Tel: 0(212) 547 3589
E-Posta: bilgi@armayapi.com.tr
Çalışma Saatleri:
Pzt-Cuma, 08:00 - 18:00 Cmt, 08:00 - 13:00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, imalat ve ticaretle yoğrulmuş çok uzun yıllara dayanan birikiminden sonra 1981 yılında ARMA YAPI Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kurularak tescil edilmiştir.
Kurulduğu günden beri çalışanları, tedarikçi sanayicileri, hedef kitlesi müşterileri kısacası tüm iş ortakları ile kaliteli ve sürdürülebilir ilişkiler kuran Arma Yapı bu özelliğinin haklı getirisi olarak yıllar içerisinde istikrarla büyümeye devam etmiştir.
Halen merkezi olan Zeytinburnu - Demirciler Sitesi'ne ilave 2005 yılında Anadolu Bölge / Ümraniye ve 2014 yılında Rumeli Bölge / Hadımköy şubelerini hizmete açmıştır.
5500 m² 'si kapalı, 1500 m² 'si açık toplamda 7000 m² Lojistik alanı ve hizmet üstünlüğünü sağlayacak araç parkı ile, ısıtma, soğutma ve yangın tesisatları, temiz su - atık su tesisatları kısacası tüm mekanik tesisat çözümleri için ARMA YAPI, güç ve güvencesi ile yanınzda olacaktır.
En küçük biriminden en büyük ölçeklisine, konut, endüstri tesisleri, spor kompleksleri ve benzeri tüm talep yaratıcılara hizmet verebilme kapasitesi, kaliteli insan kaynağı ile hizmet anlayışı ARMA YAPI'yı farklılaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Deneyimli, takım ruhuyla çalışan, yüksek değerlere sahip kadromuzla sektörümüze kaliteli hizmet verir, paydaşlarımıza ve ülke ekonomimize sürekli değer yaratırız.

VİZYONUMUZ

Bölgemizde, mekanik malzemeler tedariğinde, farklılık yaratarak ve toplam kalite anlayışını gözeterek tercih edilir olmaktır.